fbpx

Obchod

Home Obchod Motokáry Pro půjčovny Sodi Sport – SA250 : předváděcí motokára

Sodi Sport – SA250 : předváděcí motokára

Předváděcí nebo-li Demo motokára slouží pouze jako ukázkový model pro vyzkoušení jízdních vlastností a  jednotlivých vychytávek na motokáře. Takže pokud jezdila, tak jen na uzavřených tratích a s rozumnými jezdci a proto  nebyla nikdy ani nasazena v ostrém provozu půjčovny motokár. Ve zkratce nová motokára Sodi s maximální výbavou za jedinčnou cenu, ale bohužel jenom jeden kus.

Rok Výroby : 2019

Motohodiny: cca 10 hod

 

 

Porovnání
Katalogové číslo: SND19-57 Kategorie: Štítky: , , , , , ,

Popis

Motokára Sodi SPORT je určená pro sportovní jízdu jak již název napovídá, a proto je celá koncepce tohoto modelu přiblížená závodní motokáře při zachování bezpečnostních obvodových nárazníku PROLINE, používané pro jízdu veřejnosti v motokárových centrech. Podvozek Sodi SPORT je vybaven motorem SA250 což je 4 taktní jednoválec s nastavitelným výkonem 11, 15, 22 a 28 koní. Takový výkon už je potřeba chladit vodou. Přenos kroutícího momentu je zajištěn suchou odstředivou spojkou a řetězem 219. Dále je motor vybaven elektrickým startérem. Motokára má nastavitelné pedály. Sedadlo je na pevno, ale je možné jej přemontovat do 3 poloh. Řízení je ostřejší než u ostatních modelů Sodi. Dále jsou motokáry vybaveny systémem Anti brake/gas system, který  odpojuje plyn při sešlápnutí brzdového pedálu a chrání tak životnost spojky a brzd. Další přednosti těchto strojů jsou, 11l nádrž, plastové sedalo, krytování horkých a točivých částí. Hlavní je ovšem zážitek se zábavné jízdy s motokárou pro půjčovny.

 

Výbava:

  • Anti brake / gas
  • Dovažovací box
  • Samolepky Sodi
  • Motohodiny

 

V případě Vašeho zájmu přesně o  tyto motokáry stačí napsat si níže o další informace jako je cena, způsob dodání, místo prodeje atd. Jednoduše to co vás zajímá a zde jste nenašli.

 

 

 

Další informace

Hmotnost 153 kg
Rozměry 200 × 140 × 60 cm
Značka

SODIKART

Model

Sport

X